Úvod » Ligová Utkání

Finále XIII.ročníku HTT 2021

publikováno 17.10.2021

Finále se hrálo za slunečného počasí.První dva sety trochu překvapivě ovládli hoši z Juras teamu.Dělali minimum chyb a přesnými údery, nedávali moc šancí VBteamu.Ve třetím setu se hra začala obracet, Juras teamu začaly docházet sily, ještě srovnali z 0:3 na 3:3, ale to bylo vše, na co se zmohli, třetí set prohrali 4:6.Čtvrtý set, to už byla hra na jednu bránu.VB team vítězí 6:1.Borci se ještě před zapasem dohodli,když dojde na pátý rozhodující set, tak odehrají jen Tiebreak do deseti bodů.Tiebreak začal výborně, Juras team po chvilce vedl už 4:0, ale to bylo už opravdu vše, co ve finále předvedl.VB team otočil stav ve svůj prospěch a po zásluze vyhrál celé utkání.Nejlepším hráčem na hřišti byl jako je již tradicí David Bonaventura (nezkutečný výkon), podporován velmi dobře hrajícím Vlastou Matajem st.

Juras team--VB team 6:2,6:3,4:6,1:6,4:10