Úvod » Ligová Utkání

Drama až do posledního míčku

publikováno 18.05.2015

V pátek 15.5.2015 si to spolu rozdaly týmy 23.59 a Pivaři.

Byl to od začátku vyrovnaný zápas,kde v prvním setu vedli favorité 23.59 a to 3:2, ale poté Pivaři vyhráli 4 hry za sebou a v prvním setu zvítězili 6:3.Druhý set jasně opanovali 23:59 a zvítězili jasně 6:0 a vypadalo to, že Pivařům docházejí síly.A zápas šel do třetího setu.23:59 začali velmi dobře jednou Pivaře připravily o servis a vedli už 3:1.Pivaři se v tuto dobu pomalu zlepšovali a až neuvěřitelně otočily stav na 3.5 pro Pivaře a vypadalo to ,že se schyluje k velkému překvapení v HTT.23:59 je ale zkušený tým,který má oproti Pivařům odehráno o mnoho zápasů více a to se v koncovce ukázalo rozhodující.Utkání došlo do stavu 6:6 a začal se hrát tie-break, ve kterém Pivaři vedli už 5:1 a nakonec podlehli po velkém boji 10:12.Konečny stav 3:6,6:0,7:6(12:10).